BackBack

TAVE ELEKTRIKE"ROBOT" GRUPPE C 612/CODE KHC612

Lek 10,400 Lek 7,280

TAVE ELEKTRIKE"ROBOT" GRUPPE  C 612/ CODE KHC612

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVE ELEKTRIKE"ROBOT" GRUPPE  C 612/

CODE KHC612

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.