BackBack

TAS SALLATE TIFFANY WHITE 26CM /CODE RSW110K2 RSW110K2

Lek 1,900 Lek 1,330

TAS SALLATE TIFFANY WHITE 26CM / CODE RSW110K2

E shitur

Përshkrimi i Produktit

TAS SALLATE TIFFANY WHITE 26CM /

CODE RSW110K2

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.