BackBack

TAS GREY 13.5CM "VENEZIA"/CODE HUN217K6

Lek 450

TAS  GREY 13.5CM "VENEZIA"/ CODE HUN217K6 PERDORET  FURRE& MIKROVALE

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS  GREY 13.5CM "VENEZIA"/

CODE HUN217K6

PERDORET  FURRE& MIKROVALE

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.