BackBack

TABAKA S/2 PL TRAY WITH MIRROR GOLDEN 40Χ30Χ6 / CODE 3-70-151-0466

Lek 10,100 Lek 8,080

TABAKA S/2 PL TRAY WITH MIRROR GOLDEN 40Χ30Χ6 / CODE 3-70-151-0466

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TABAKA S/2 PL TRAY WITH MIRROR GOLDEN 40Χ30Χ6 /

CODE 3-70-151-0466

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.