BackBack

TABAKA POLYRESIN TRAY W/MIRROR ANT. WHITE/GOLD 38,5Χ24Χ3CM/CODE 3-70-634-0027

Lek 4,800 Lek 2,880

TABAKA POLYRESIN TRAY W/MIRROR ANT. WHITE/GOLD 38,5Χ24Χ3CM/ CODE 3-70-634-0027

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TABAKA POLYRESIN TRAY W/MIRROR ANT. WHITE/GOLD 38,5Χ24Χ3CM/

CODE 3-70-634-0027

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.