BackBack

TABAKA METAL TRAY W/MIRROR SILVER 29Χ18Χ6CM/CODE 3-70-104-0777

Lek 3,200 Lek 1,950

TABAKA METAL TRAY W/MIRROR SILVER 29Χ18Χ6CM/ CODE 3-70-104-0777

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TABAKA METAL TRAY W/MIRROR SILVER 29Χ18Χ6CM/

CODE 3-70-104-0777

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.