BackBack

TABAKA METAL TRAY W/MIRROR GOLDEN Φ24Χ6 / CODE 3-70-151-0377

Lek 5,300 Lek 4,240

TABAKA METAL TRAY W/MIRROR GOLDEN Φ24Χ6 / CODE 3-70-151-0377

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TABAKA METAL TRAY W/MIRROR GOLDEN Φ24Χ6 /

CODE 3-70-151-0377

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.