BackBack

TABAKA METAL TRAY MIRROR 31Χ19Χ5CM/CODE 3-70-744-0018

Lek 5,800 Lek 4,640

TABAKA METAL TRAY MIRROR 31Χ19Χ5CM/ CODE 3-70-744-0018

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TABAKA METAL TRAY MIRROR 31Χ19Χ5CM/

CODE 3-70-744-0018

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.