BackBack

TABAKA INOKSI ME DOREZA(STAINLESS STEEL 18/10) 370MG PF LUL 4 CODE TAB-PF LUL

Lek 6,400 Lek 4,480

TABAKA INOKSI ME DOREZA(STAINLESS STEEL 18/10) 370MG PF LUL 4 CODE TAB-PF LUL

Përshkrimi i Produktit

TABAKA INOKSI ME DOREZA(STAINLESS STEEL 18/10) 370MG PF LUL 4

CODE TAB-PF LUL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.