BackBack

TABAKA INOKSI ME DOREZA(STAINLESS STEEL 18/10) 370MG 3M 4 CODE TAB-3M

Lek 12,300 Lek 8,610

TABAKA INOKSI ME DOREZA(STAINLESS STEEL 18/10)  370MG 3M 4 CODE TAB-3M

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TABAKA INOKSI ME DOREZA(STAINLESS STEEL 18/10)  370MG 3M 4

CODE TAB-3M

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.