BackBack

STOL VELVET W/WOODEN LEGS IN BURGUNDY 51X34X32CM/CODE 3-50-721-0139

Lek 15,600 Lek 9,360

STOL VELVET W/WOODEN LEGS IN BURGUNDY 51X34X32CM/ CODE 3-50-721-0139

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

STOL VELVET W/WOODEN LEGS IN BURGUNDY 51X34X32CM/

CODE 3-50-721-0139

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.