BackBack

STOL solid wood walnut-fabric black 63x50x46cm/CODE PAK167-000003

Lek 16,420

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Karrige relaks dru i ngurtë-pëlhurë arre e zezë 63x50x46cmKjo karrige relaksuese është bërë nga druri dhe ka një pamje retro që krijon stil të mesit të shekullit, e kombinuar...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Karrige relaks dru i ngurtë-pëlhurë arre e zezë 63x50x46cm

Kjo karrige relaksuese është bërë nga druri dhe ka një pamje retro që krijon stil të mesit të shekullit, e kombinuar me jastëkë të butë dhe të rehatshëm për të siguruar mbështetje të gjithanshme të shpinës. Ky stol me theks ju lejon të shijoni gjithçka që ofron dhoma juaj.

Specifikimet:
* Rezistenca e peshës së kornizës prej druri ndaj peshës,qëndrueshmëri, dhe fortësi të madhe dhe është i lehtë.
* Tapiceri prej pëlhure sediljeje që ofron qëndrueshmëri. E disponueshme në ngjyrë arre - e zezë.
* Skajet e këmbëve kanë mbulesa plastike mbrojtëse për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 63 cm
Thellësia: 50 cm.
Lartësia: 42/46 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 12
Net Weight product 10
Lenght product 63
Width product 50
Height product 46
Material ELM WOOD - FABRIC
Color BLACK - WALNUT
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 65x56x23
CBM pcs 0,084
CBM package 0,084
Volume weight product 16,744
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.