BackBack

STOL METAL GOLDEN/PINK D45Χ43/CODE 3-50-731-0011

Lek 16,600 Lek 13,280

STOL METAL GOLDEN/PINK D45Χ43/ CODE 3-50-731-0011

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

STOL METAL GOLDEN/PINK D45Χ43/

CODE 3-50-731-0011

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.