BackBack

STOL 'LEAF' GREY/LT BLUE 48X33X39CM/CODE 3-50-105-0033

Lek 10,700 Lek 6,420

STOL 'LEAF' GREY/LT BLUE 48X33X39CM/ CODE 3-50-105-0033

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

STOL 'LEAF' GREY/LT BLUE 48X33X39CM/

CODE 3-50-105-0033

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.