BackBack

STOL GREY/NATURAL 30X30X36CM/CODE 3-50-252-0083

Lek 7,700 Lek 4,620

STOL GREY/NATURAL 30X30X36CM/ CODE 3-50-252-0083

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

STOL GREY/NATURAL 30X30X36CM/

CODE 3-50-252-0083

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.