BackBack

SHISHE VAJI GLASS OIL/VINEGAR BOTTLE GREEN 0.5LT

Lek 500 Lek 400

SHISHE VAJI GLASS OIL/VINEGAR BOTTLE GREEN 0.5LT CODE / 6-60-805-0107

Përshkrimi i Produktit

SHISHE VAJI GLASS OIL/VINEGAR BOTTLE GREEN 0.5LT

CODE / 6-60-805-0107

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.