BackBack

SHISHE GLASS DECANTED CLEAR 900ml Φ12Χ30CM/CODE 6-70-781-0001

Lek 6,200 Lek 4,340

SHISHE GLASS DECANTED CLEAR 900ml Φ12Χ30CM/ CODE 6-70-781-0001

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHISHE GLASS DECANTED CLEAR 900ml Φ12Χ30CM/

CODE 6-70-781-0001

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.