BackBack

SHISHE BLANK DECANTER 1000 ml No 80 / CODE 06.080.012

Lek 10,000 Lek 8,000

SHISHE BLANK DECANTER 1000 ml No 80 / CODE 06.080.012

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHISHE BLANK DECANTER 1000 ml No 80 /

CODE 06.080.012

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.