BackBack

SHISHE 1000 ML CODE LIE105K6

Lek 2,300 Lek 1,610

SHISHE  1000 ML CODE LIE105K6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHISHE  1000 ML

CODE LIE105K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.