BackBack

SHISHE QELQI"BRONZE"36CM/CODE KRA125

Lek 6,260 Lek 3,720

SHISHE QELQI"BRONZE"36CM/ CODE KRA125

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHISHE QELQI"BRONZE"36CM/

CODE KRA125

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.