BackBack

SHEGE DEKORATIVE S/3 GLASS POMEGRANATE DECO GOLD D10X11 / CODE 6-70-961-0003

Lek 1,500 Lek 1,200

SHEGE DEKORATIVE S/3 GLASS POMEGRANATE DECO GOLD D10X11 / CODE 6-70-961-0003

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHEGE DEKORATIVE S/3 GLASS POMEGRANATE DECO GOLD D10X11 /

CODE 6-70-961-0003

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.