BackBack

SHANDAN METALIK METAL CANDLE HOLDER GOLDEN Φ14X55 / CODE 3-70-669-0077

Lek 2,700 Lek 2,160

SHANDAN METALIK METAL CANDLE HOLDER GOLDEN Φ14X55 / CODE 3-70-669-0077

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHANDAN METALIK METAL CANDLE HOLDER GOLDEN Φ14X55 /

CODE 3-70-669-0077

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.