BackBack

SHANDAN KRISTALI BOHEMIA EMPERY 20.5 CM /CODE EMPERY205

Lek 6,000 Lek 4,200

SHANDAN KRISTALI BOHEMIA EMPERY 20.5 CM / CODE EMPERY205

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHANDAN KRISTALI BOHEMIA EMPERY 20.5 CM /

CODE EMPERY205

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.