BackBack

SHANDAN DEKORUES METAL/GLASS CANDLE HOLDER GOLD D11X33 / CODE 3-70-233-0073

Lek 4,500

SHANDAN DEKORUES METAL/GLASS CANDLE HOLDER GOLD D11X33 / CODE 3-70-233-0073

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
SHANDAN DEKORUES METAL/GLASS CANDLE HOLDER GOLD D11X33 / CODE 3-70-233-0073
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.