BackBack

SHANDAN 3 SEATER GOLD/BLACK 30X28X8CM/CODE 3-70-895-0006

Lek 6,000 Lek 3,600

SHANDAN 3 SEATER GOLD/BLACK 30X28X8CM/ CODE 3-70-895-0006

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHANDAN 3 SEATER GOLD/BLACK 30X28X8CM/

CODE 3-70-895-0006

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.