BackBack

SET6 GOTA VERE NUDE PRIMEUR BORDEAUX BLANC 260CC 6/4 CODE NU67002-6

Lek 3,400 Lek 2,380

SET6 GOTA VERE NUDE PRIMEUR BORDEAUX BLANC 260CC 6/4 CODE NU67002-6

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET6 GOTA VERE NUDE PRIMEUR BORDEAUX BLANC 260CC 6/4

CODE NU67002-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.