BackBack

SET6 COPE THIKE BIFTEKU / CODE CUS501K12

Lek 2,600 Lek 1,820

SET6 COPE THIKE BIFTEKU / CODE CUS501K12

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET6 COPE THIKE BIFTEKU /

CODE CUS501K12

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.