BackBack

SET THIKE SPATUL SERVIRJE EMBELSIRE DURABLE GOLD MATT /CODE 45.041.03

Lek 2,300 Lek 1,840

SET THIKE SPATUL SERVIRJE EMBELSIRE  DURABLE GOLD MATT / CODE 45.041.03

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET THIKE SPATUL SERVIRJE EMBELSIRE 

DURABLE GOLD MATT

/

CODE 45.041.03

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.