BackBack

SET THIKASH SET METAL KITCHEN KNIVES 31Χ2Χ38

Lek 3,000 Lek 2,400

SET THIKASH SET METAL KITCHEN KNIVES 31Χ2Χ38 CODE / 6-60-560-0163

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET THIKASH SET METAL KITCHEN KNIVES 31Χ2Χ38

CODE / 6-60-560-0163

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.