BackBack

SET THIKASH 8 pcs knife set with stand, green metallic, SS, Infinity Line/CODE BH/2268

Lek 5,200

SET THIKASH 8 pcs knife set with stand, green metallic, SS, Infinity Line/ CODE BH/2268

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET THIKASH 8 pcs knife set with stand, green metallic, SS, Infinity Line/

CODE BH/2268

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.