BackBack

SET TAVOLINASH S/2 WOODEN/METAL NESTING TABLE BLACK/WHITE 60Χ38Χ60 / CODE 3-50-109-0004

Lek 43,300 Lek 25,980

SET TAVOLINASH S/2 WOODEN/METAL NESTING TABLE BLACK/WHITE 60Χ38Χ60 / CODE 3-50-109-0004

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET TAVOLINASH S/2 WOODEN/METAL NESTING TABLE BLACK/WHITE 60Χ38Χ60 /

CODE 3-50-109-0004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.