BackBack

SET TAVOLINA S/2 METAL/WOODEN SIDE TABLE WHITE/NATURAL Φ50Χ60 CODE 3-50-493-0018

Lek 18,100 Lek 14,480

SET TAVOLINA S/2 METAL/WOODEN SIDE TABLE WHITE/NATURAL Φ50Χ60 CODE 3-50-493-0018

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET TAVOLINA S/2 METAL/WOODEN SIDE TABLE WHITE/NATURAL Φ50Χ60

CODE 3-50-493-0018

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.