BackBack

SET TAVOLINA S/2 METAL TABLE W/MIRROR GOLD D52X53 / CODE 3-50-698-0008

Lek 27,400 Lek 21,920

SET TAVOLINA S/2 METAL TABLE W/MIRROR GOLD D52X53 / CODE 3-50-698-0008

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET TAVOLINA S/2 METAL TABLE W/MIRROR GOLD D52X53 /

CODE 3-50-698-0008

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.