BackBack

SET TAVOLINA S/2 METAL SIDE TABLE W/MIRROR GOLD D42X67 / CODE 3-50-161-0003

Lek 30,200 Lek 18,120

SET TAVOLINA S/2 METAL SIDE TABLE W/MIRROR GOLD D42X67 / CODE 3-50-161-0003

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET TAVOLINA S/2 METAL SIDE TABLE W/MIRROR GOLD D42X67 /

CODE 3-50-161-0003

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.