BackBack

SET PJATASH PORCELANI SPLASH 20 COPE CODE 47.700.40

Lek 21,100 Lek 16,880

SET PJATASH PORCELANI SPLASH 20 COPE CODE 47.700.40    6 PJATA ANTIPASTE 6 PJATA SUPE  6 PJATA FRUTE 1 PJATANCE  1 TAS SALLATE  DISHWASHER SAFE MICROWAVE SAFE OVEN SAFE RE-ACTIVE GLAZE...

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATASH PORCELANI SPLASH 20 COPE

CODE 47.700.40   

6 PJATA ANTIPASTE

6 PJATA SUPE 

6 PJATA FRUTE

1 PJATANCE 

1 TAS SALLATE 

DISHWASHER SAFE

MICROWAVE SAFE

OVEN SAFE

RE-ACTIVE GLAZE

HAND MADE

  

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.