BackBack

SET PJATA 20 COPE "REGINA GOLD"/CODE 53.001.40GL

Lek 22,000 Lek 17,600

SET PJATA 20 COPE "REGINA GOLD"/ CODE 53.001.40GL 6 PJATA ANTIPASTE 6 PJATA SUPE  6 PJATA FRUTE 1 PJATANCE  1 TAS SALLATE     

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 20 COPE "REGINA GOLD"/

CODE 53.001.40GL

6 PJATA ANTIPASTE

6 PJATA SUPE 

6 PJATA FRUTE

1 PJATANCE 

1 TAS SALLATE 

 

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.