BackBack

SET PJATASH PORCELANI 20 COPE "FLOWER"/CODE 6-60-127-0002

Lek 6,200 Lek 4,340

SET PJATASH PORCELANI 20 COPE "FLOWER"/ CODE 6-60-127-0002

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATASH PORCELANI 20 COPE "FLOWER"/

CODE 6-60-127-0002

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.