BackBack

SET PJATASH 20 COPE KRISHTLINDJESH CODE 06.241.40

Lek 24,900 Lek 19,920

SET PJATASH 20 COPE KRISHTLINDJESH CODE 06.241.40

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATASH 20 COPE KRISHTLINDJESH

CODE 06.241.40

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.