BackBack

SET PJATASH 18 COPE WHITE/BLUE FLOWERS/CODE 3-60-518-0028

Lek 13,600 Lek 9,520

SET PJATASH 18 COPE WHITE/BLUE FLOWERS/ CODE 3-60-518-0028 6 COPE PJATA TE CEKETA 6 COPE PJATA TE THELLA 6 COPE PJATA FRUTE 

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATASH 18 COPE WHITE/BLUE FLOWERS/

CODE 3-60-518-0028

6 COPE PJATA TE CEKETA

6 COPE PJATA TE THELLA

6 COPE PJATA FRUTE 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.