BackBack

SET PJATA 20 COPE DINNER SET ASTRID /CODE 25.195.40

Lek 15,800 Lek 12,640

SET PJATA 20 COPE DINNER SET ASTRID / CODE 25.195.40 6 PJATA TE CEKETA 6 PJATA TE THELLA 6 PJATA EMBELSIRE 1 PJATANCE  1 TAS SALLATE 24CM

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 20 COPE DINNER SET ASTRID /

CODE 25.195.40

6 PJATA TE CEKETA

6 PJATA TE THELLA

6 PJATA EMBELSIRE

1 PJATANCE 

1 TAS SALLATE 24CM

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.