BackBack

SET PJATA 19 COPE ISLA BLUE/CODE RPC101K19

Lek 18,000 Lek 12,600

SET PJATA 19 COPE ISLA BLUE/ CODE RPC101K19   6 PJATA TE CEKET 6 PJATA E THELLE 6 PJATA  FRUTE  1 PJATANCE   

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 19 COPE ISLA BLUE/

CODE RPC101K19

 

6 PJATA TE CEKET

6 PJATA E THELLE

6 PJATA  FRUTE 

1 PJATANCE 

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.