BackBack

SET LUGE THIKA P[IRUNJ S/30 METALLIC CUTLERY BLACK/SILVER"KOLORA" / CODE 7-60-394-0017

Lek 27,000 Lek 13,500

SET LUGE THIKA P[IRUNJ S/30 METALLIC CUTLERY BLACK/SILVER"KOLORA" / CODE 7-60-394-0017

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET LUGE THIKA P [IRUNJ S/30 METALLIC CUTLERY BLACK/SILVER"KOLORA" /

CODE 7-60-394-0017

]
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.