BackBack

SET LUGE PIRUNJ THIKA 65 COPE CUTLERY SET INOX 65PCS MONACO 813/CODE 45.813.065

Lek 27,500

SET LUGE PIRUNJ THIKA 65 COPE CUTLERY SET INOX 65PCS MONACO 813/ CODE 45.813.065 12 LUGE NGRENIE            12 LUGE CAJI 12 PIRUNJ NGRENIE       ...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET LUGE PIRUNJ THIKA 65 COPE CUTLERY SET INOX 65PCS MONACO 813/

CODE 45.813.065

12 LUGE NGRENIE            12 LUGE CAJI

12 PIRUNJ NGRENIE        12 PIRUNJ EMBELSIRE 

12 THIKA TAVOLINE

1 SPATUL  SERVIRJE 

1 GARUZHDE

1 LUGE SERVIRJE SALLATE 

1 PIRUN SERVIRJE SALLATE

1 LUGE SERVIRJE

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.