BackBack

SET LUGE PIRUNJ 65 COPE KARMA INOKS 18/10/ CODE 45.840.065

Lek 29,000 Lek 23,200

SET LUGE PIRUNJ 65 COPE KARMA INOKS 18/10/ CODE 45.840.065 12 lugë  TAVOLINE12 pirunë TAVOLINE12 thika TAVOLINE12 pirunë të EMBERSIRE12 lugë çaji1 tbsp1 Spatull SHERBIMI1 lugë sallate 1 pirun sallate 1 lugë shërbimi

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET LUGE PIRUNJ 65 COPE KARMA INOKS 18/10/

CODE 45.840.065

12 lugë  TAVOLINE
12 pirunë TAVOLINE
12 thika TAVOLINE
12 pirunë të EMBERSIRE
12 lugë çaji
1 tbsp
1 Spatull SHERBIMI
1 lugë sallate 
1 pirun sallate 
1 lugë shërbimi

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.