BackBack

SET KEND &TAVOLINE VERANDE/CODE PAK219-000009

Lek 90,000 Lek 75,000

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE Set ndenjieje  metali & rattan -polywood-pëlhurë në të zezë-natyrale,Jeni duke kërkuar për një komplet mbresëlënës dhe praktik të ambientit së ndenjes që do të përditësojë me stil...

BlackBlack
Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE

Set ndenjieje  metali & rattan -polywood-pëlhurë në të zezë-natyrale,

Jeni duke kërkuar për një komplet mbresëlënës dhe praktik të ambientit së ndenjes që do të përditësojë me stil ballkonin apo kopshtin tuaj? Nëse po, atëherë ky model është zgjedhja juaj ideale me një dizajn bashkëkohor dhe dizajn modern që e bën atë të dallohet nga shume te tjere 

Specifikimet:

Seti përfshin:
* Divan këndor prej metali dhe rattan  në ngjyrë të zezë
* Jastëkët janë prej pëlhure poliester të cilësisë së lartë në ngjyrë të zezë.
* Një tavolinë: E bërë nga një kornizë metalike me rezistencë ndaj konsumit ne diell dhe kohës, me një sipërfaqe polywood.
Polywood: HDPE i ricikluar, miqësor ndaj mjedisit dhe i qëndrueshëm. Përdoret gjerësisht në prodhimin e mobiljeve të kopshtit për shkak të aftësisë së tij për të mbajtur ngjyrën gjallë duke parandaluar përkeqësimin e shkaktuar nga rrezet e diellit.
* Ofrohet ne ngjyre te zeze.

Dimensioni i divanit:
Gjatësia: 168-178cm
Gjerësia: 67 cm
Lartësia: 73 cm

Dimensioni i tavolines :
Gjatësia: 143 cm
Gjerësia: 73 cm
Lartësia: 66 cm

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në paketimin e tij të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

 

ATTRIBUTES
Gross Weight 68.8
Net Weight product 60
Lenght product 178 - 168 - 143
Width product 67 - 67 - 73
Height product 73 - 73 - 66
Material ALUMINUM - POLYESTER - POLYWOOD- PE RATTAN
Color BLACK
K/D YES
Number product package 3
Package pcs 1
Dimension package 162x66x47 147x78x6 163x72x15
CBM pcs 0.747
CBM package 0.747
Volume weight product 149.472
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.