BackBack

SET GOTASH 6 PCS BLACK 16CL 8.5 CM CODE STE75601

Lek 1,200 Lek 700

SET GOTASH 6 PCS  BLACK 16CL 8.5 CM CODE STE75601

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTASH 6 PCS  BLACK 16CL 8.5 CM

CODE STE75601

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.