BackBack

SET GOTASH 6 PCS 15CL 14.4 CM CODE STE69701

Lek 1,600 Lek 1,120

SET GOTASH 6 PCS 15CL 14.4 CM CODE STE69701

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTASH 6 PCS 15CL 14.4 CM

CODE STE69701

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.