BackBack

SET GOTA VEREE KUQE KRISTALI NUDE Height:25,5 Length:7,85 Width:7,85 / CODE NU67080-6

Lek 5,100 Lek 3,570

SET GOTA VEREE KUQE  KRISTALI  NUDE Height:25,5 Length:7,85 Width:7,85 / CODE NU67080-6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA VEREE KUQE  KRISTALI  NUDE Height:25,5 Length:7,85 Width:7,85 /

CODE NU67080-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.