BackBack

SET GOTA VERE WINE SET6 355CC H:20CM D:8.8CM/CODE CAM440306

Lek 3,600 Lek 2,520

SET GOTA VERE WINE SET6 355CC H:20CM D:8.8CM/ CODE CAM440306

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA VERE WINE SET6 355CC H:20CM D:8.8CM/

CODE CAM440306

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.