BackBack

SET GOTA UISKI NUDE WAYNE WHISKY SET6 250CC H:8.9CM D:7.9CM P/960 / CODE NU68174-6

Lek 5,200 Lek 3,640

SET GOTA UISKI NUDE WAYNE WHISKY SET6 250CC H:8.9CM D:7.9CM P/960 / CODE NU68174-6

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET GOTA UISKI NUDE WAYNE WHISKY SET6 250CC H:8.9CM D:7.9CM P/960 /

CODE NU68174-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.